You are currently viewing Palo Alto Networks Training Ücretleri

Palo Alto Networks Training Ücretleri

Ortalama Palo Alto Network CNSE Training hizmeti ücretleri aşağıdaki gibidir. CNSE sertifikasını almak istiyorsanız teorik çalışmanın yanında pratikte yapmanızı tavsiye derim. Sorular direk bilgiden sormaktan ziyade, birkaç bilgi ve tecrübeyi birleştirip ölçecek şekilde geliyor.

PAN-EDU 201: Palo Alto Networks Firewall Installation, Configuration and Management

Palo Alto Training Partneri, giriş-seviyesi bu eğitimde; öğrencilere derinlemesine nasıl kurulum yapılacağı, ayarlanacağı, güvenlik duvarının yönetileceği, Palo Alto Networks İşletim Sistemi (PAN-OS) güvenlik ayarlarının adım adım nasıl uygulanacağı, networking, threat prevention, logging and reporting özellikleri konularında bir bilgi sahibi olacaktıklarını anlatıyor.

Süre: 3 gün
Ücreti: $3,000.00

PAN-EDU 205: Palo Alto Networks Extended Firewall Management

Bu 2 günlük PAN-EDU-205 eğitimi boyunca öğrenciler PA-2000, PA-4000 ve PA-5000 cihazlarında kullanılan VSYS ve OSPF gibi gelişmiş yapılandırma konularını öğreniyorlar.

Süre: 2 gün
Ücreti: $2,000.00

PAN-EDU 311: Palo Alto Networks Advanced Firewall Troubleshooting

Bu 3 günlük eğitim boyunca öğrenciler, PAN-OS İşletim Sistemi security, networking, threat prevention, logging, and reporting özelliklerini uygulamalı olarak alıyorlar.

Süresi: 3 gün
Ücreti: $3,000.00

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.