Bilgisayar dergileri tükenmiş :(

Bugün maslakta büyük bir hevesle çıktığım PCWorld dergisi arayışı turundan büyük bir şaşkınlıkla döndüm. Kocaman maslakta PCWorld’ü bırakın Chip ve PC net dergilerini bile bulamadım. Nerede bu dergiler???

İlk olarak Maslak migros yakınındaki ChipCity denilen mekana uğradık. Burada JBL ve Logitechin ses sistemlerini çalışan arkadaşlar zorla denttiler denebilirim. Logitech 8 tane home-theatre birbirine bağlayıp değişik bir konsept yaratabilirsiniz. Benim denediğimde ilk 4 kanal açıktı birinde formula diğerinde bach diğerinde techno ve TV yayını vardı. (Görmek isteyenler http://www.chipcity.com adresinden adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirler.) Adamlar o kadar güzel yer yapmışlar o kadar cihaz koymuşlar ama bilgisayar dergisi olarak sadece PCTech (Adını ilk defa orada gördüm) adında bir dergi vardı.

Sonrasında MMM (3 tane M) nin olduğu Migrosa uğradık. İçerisinde ananas kurusundan Budweiser birasına (Corona da var 🙂 ) herşey ve dergi olarak sadece PCTech denilen gıcık olmaya başladığım dergi vardı. Nerede benim dergim ???

İçimiz buruk Ahmet ile dönüş yolunda bulduğumuzda kendimizi aklıma Dergi ve gazate satan büfe geldi ama malesef orada da yok. Nerde bu dergiler!!!

Son olarak ITU’nün içindeki ŞOK markete uğradık ve orada da şu PCTech dergisini görünve yeter artık dedim bu kadarda olmaz. Adamlar Maslakta tekel mi kurdular, ne yaptılarsa yok yok.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.