You are currently viewing Palo Alto Networks ACE Sınavı

Palo Alto Networks ACE Sınavı

PAN_ACE_LogoYaklaşık bir aydır Palo Alto Networks’un yeterlilik sınavı olan CNSE ye hazırlanıyorum. Bu sınav Palo Alto teorik bilgisinden daha çok pratiğe yönelik olan bir sınav. Dolayısı ile cihaz ile ne kadar çok haşır neşir olursam benim için o kadar iyi.

Şubat ayının sonunda ACE sınavına girdim ve Accredited Configuration Engineer (ACE) Exam – PAN-OS 5.0 Version yeterliliğine sahip oldum. Sınavdan birkaç gün sonra Training Center’a girdiğimde ACE versiyonunun değiştirğini gördüm. Mart ayından itibaren PAN ACE v 6.0 geçerli. Hazır bilgim taze iken o sertifikayı sınavına girerek Accredited Configuration Engineer (ACE) Exam – PAN-OS 6.0 Version yeterliliğini sahip oldum. Şimdi önumde geçmem gereken bir CNSE v 5.1 sınavı var.

Palo Alto Networks CNSE sınavına girmeden önce cihaz ile ilgili daha çok teorik bilginizi ölçen Accredited Configuration Engineer (ACE) sınavına giriniz. ACE sınavı ücretsiz bir sınav ve kendi bilgisayarınızdan online olarak girebiliyorusunuz. CNSE sınasında olduğu gibi bu sınavda da Palo Alto Networks sadece 3 defa bu sınava girme hakkı veriyor. Eğer 3. denemenizde sınavı geçemeseniz bir daha bu sınava giremiyorsunuz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.